SİTE KULLANIM ŞARTLARI

Lütfen sitemizi kullanmadan evvel bu ‘site kullanım şartları’nı dikkatlice okuyunuz. Bu alışveriş sitesini kullanan ve alışveriş yapan müşterilerimiz aşağıdaki şartları kabul etmiş varsayılmaktadır. Sitemizdeki web sayfaları ve ona bağlı tüm sayfalar (www.arrtrade.com) adresindeki Arrtrade firmasının malıdır ve onun tarafından işletilir.

Sizler (Kullanıcılar ve Üyeler (Abonelikler, Sahışlar, Kişi ve Kuruluşlar Dahildir)) sitede sunulan tüm hizmetleri kullanırken aşağıdaki şartlara tabi olduğunuzu, sitedeki hizmetten yararlanmakla ve kullanmaya devam etmekle; Bağlı olduğunuz yasalara göre sözleşme imzalama hakkına, yetkisine ve hukuki ehliyetine sahip ve 18 yaşın üzerinde olduğunuzu, bu sözleşmeyi okuduğunuzu, anladığınızı ve sözleşmede yazan şartlarla bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız. 
İşbu sözleşme taraflara sözleşme konusu site ile ilgili hak ve yükümlülükler yükler ve taraflar işbu sözleşmeyi kabul ettiklerinde bahsi geçen hak ve yükümlülükleri eksiksiz, doğru, zamanında, işbu sözleşmede talep edilen şartlar dâhilinde yerine getireceklerini beyan ederler.

İPTAL ETME & CAYMA DURUMLARI

İŞBU SÖZLEŞME MADDESİ UYGULANABİLİR KANUNUN İZİN VERDİĞİ AZAMİ ÖLÇÜDE GEÇERLİ OLACAKTIR. FİRMA TARAFINDAN SUNULAN HİZMETLER “OLDUĞU GİBİ” VE “MÜMKÜN OLDUĞU” TEMELDE SUNULMAKTA VE PAZARLANABİLİRLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VEYA İHLAL ETMEME KONUSUNDA TÜM ZIMNİ GARANTİLER DE DÂHİL OLMAK ÜZERE HİZMETLER VEYA UYGULAMA İLE İLGİLİ OLARAK (BUNLARDA YER ALAN TÜM BİLGİLER DÂHİL) SARİH VEYA ZIMNİ, KANUNİ VEYA BAŞKA BİR NİTELİKTE HİÇBİR GARANTİDE BULUNMAMAKTADIR.

SATIN ALINAN İÇERİKLERİN VEYA ABONE OLAN KİŞİ , KURUM , İŞLETME , SAHIŞ , KİŞİLER VB. İPTAL VE CAYMA HAKLARI SADECE BELİRLENEN KOŞULLARDA GEÇERLİLİĞİ KABUL GÖRMEKTEDİR.

– KOŞULLAR –

 • Analiz satın alımlarının iptal etme veya cayma durumunda para iadesi kesinlikle yoktur
 • Verdiğimiz analizler 1 saatlik ve 4 saatlik zaman aralığındaki verileri içermektedir.
  • NOT: Verdiğimiz saatler arasındaki analizlerin dışında yapılacak yatırımlardaki kayıplardan şirketimiz ve ekibimiz mesuliyet kabul etmemektedir.
 • Verilen bilgiler söyleniler saatler aralığında geçerlidir.
 • 30$ ve üzeri yapılan yatırımlarda (abonelik sistemi tarzında) %10 oranında ekstra analiz bilgisi verilecektir.
  • ÖRNEK: 40$ = 40 veri (Analiz) bilgisi yerine 44 veri (Analiz) bilgisi sunulacaktır.
  • Sitemizin belirlediği koşullar doğrultusunda bu hakları değiştirme ve iptal etme hakkını elinde bulundurmaktadır.
 • Verdiğimiz analiz sonuçlarının %70’inden fazlası kayıp ile sonuçlanırsa kullanıcı yatırdığı miktarın kesintileri hariç (BANKA ; EFT , HAVALE ücretleri) dışında kalan bakiyeyi iade alabilmektedir.
  • NOT: İade edilecek tutar en son yatırdığı tutarın üzerinde olmamaktadır.
 • İade talepleri tarafımızca 7 iş günü içerisinde değerlendirilmektedir.
  • NOT: Tarafımızca belirlenen iade talepleri aksi bir durum teşkil ediyorsa iade talebinin iptali sağlanması firmamız tarafından kabul edilecektir.

DİĞER SAYFALARIMIZ