Arrtrade.com sitesinde ödeme işlemleri aylık, 3 aylık ve 6 aylık şeklinde tanımlanmaktadır sitemizden alınan hizmetler minimum 1 aylık şeklinde otomatik olarak seçilmektedir farklı bir abonelik paketi için lütfen paketi seçin. Abonelik işlemleri nasıl yapılmaktadır ?

Abonelik Sistemi Nasıl Alınır ?

Sitemize (Arrtrade.com) girdikten sonra seçilen hizmeti sepetinize ekleyin

Daha sonra sepetimi görüntüle seçeneği ile sepetinize gidin

Daha sonra sipariş detaylarını kontrol ettikten sonra ödeme sayfasına gidiniz

Daha sonra fatura bilgilerini eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurunuz

Daha sonra ödeme kısmında belirtilen miktarı doğrulayın eğer bir sorun yoksa Banka Havale / EFT ksımında belirtilen “Site Kullanım Koşulları ve Üyelik Sözleşmesi” Kısmını okuduktan sonra onaylayın ve Siparişinizi Onaylayın.

Daha sonra siparişinize kontrol sağladıktan sonra aşağıda belirtilen banka hesap bilgilerine size gösterilen “Toplam Miktarı” “Dolar $” olarak ödeme yapınız.

NOT: Havale/ EFT yaparken belirtilen “Sipariş Numarasını ve Adınızı Soyadınızı” Açıklama kısmına yazınız.

Tamamlanan ödeme işlemini yetkililerimiz kontrollerini sağladıktan sonra onaylayacaktır

Sipariş detaylarını buradan görebilirsiniz bilgileri değiştirmek için veya görüntülemek için “Hesabım” sayfasından da görüntüleyebilirsiniz.

DİKKAT: Ödeme işlemi sırasında belirtilen (e-posta, cep telefonu numarası ve isim soyisim kısmını doğru bir şekilde doldurun yoksa sorumluluk size aittir)

Abonelik Sistemi Nasıl Çalışır ?

Arrtrade.com sitesinde abonelik sistemleri Aylık, 3 Aylık ve 6 Aylık şeklinde çalışmaktadır.

NOT: Abonelik sisteminizin süresi bitmeden başka bir abonelik sistemi satın almayın yoksa önceki aldığınız abonelik sisteminiz iptal olacaktır.

Nasıl Üye Olabilirim ?

Arrtrade.com sayfasına giriş yaptıktan sonra üst menüde bulunan “Hesabım” seçeneğine tıklayın ve burada hesabınız varsa giriş yapın yoksa yanda bulunan “Üye Ol” menüsünün altındaki E-Posta adresini doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra “Üye Ol” butonuna tıklayın.

Üye işlemi tamamlanmıştır sizi direk hesabım sayfasına atacaktır buradan “Hesap Detayları” ve “Adres” kısmına geçin ve hesabınızın bilgilerini doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurun daha sonra keyifle alışveriş yapabilirsiniz.

NOT: İlk üyelik işlemlerinde şifreniz yazmış olduğunuz mail adresinize gönderilecektir buradan şifrenizi alıp giriş yapabilirsiniz

NOT: İlk üyelik işlemlerinden sonra giriş yapınca “Hesap Detayları” ve “Adres” kısmından üyelik bilgilerinizi tam ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz

NOT: İlk üyelik işlemlerinden sonra mail adresinize gelen şifre ile “Hesabım” sayfasından “Hesap Detayları” na girerek şifrenizi değiştirin.

Siparişlerimi Nasıl Alabilirim ?

Arrtrade.com sitesinden hesabınıza giriş yapın buradan “Siparişler” kısmına geçiş yapın

Burada verdiğiniz abonelik sistemi aktif halde ise “İndirmeler” kısmına geçiş yapın

“İndirmeler” Kısmında size yenilenip gönderilen “.txt” uzantılı dosyayı indirip içerisindeki bilgilere göre yatırımlarınızı yapabilirsiniz.

NOT: Abonelik sisteminde hergün veya iki günde bir hizmet sunulmaktadır bu hizmet yenilendikten sonra sizin vermiş olduğunuz mail adresine bildirim düşecektir.

Bildirim geldikten sonra hesabım sayfasından “İndirmeler” kısmından size özel verilen “.txt” uzantılı dosyanın içerisindeki bilgilere göre yatırımlarınızı yapabilirsiniz.

Abonelik Sistemi Ne Zaman Onaylanır ?

Arrtrade.com sitesinden aldığınız hizmetlerin ödemesini yaptıktan sonra yetkililerimiz tarafından gerekli kontroller 3 iş günü içerisinde değerlendirilip hesabınız onaylanmaktadır.

Üye olurken vermiş olduğunuz e-posta hesabınıza (örnek@örnek.com) hesabınız aktif hale gelince hizmetiniz onaylanmıştır şeklinde bir bildirim alacaksınız.

Ödeme İşlemini Nasıl Yapabilirim ?

Arrtrade.com’dan aldığınız abonelik sistemi veya hizmetlerin ödemesi Havale veya EFT yoluyla yapılmaktadır ödeme ekranında size belirtilen IBAN adresine (örnek: TR **** **** **** ******** ****) size belirtilen tutarı yatırdıktan sonra ödeme işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.