2020 Kuruluşu arrtrade.com isimli websitemizde 2012’den beri (8 Yıldır) borsa üzerine yatırım yapan şahıs kuruluşudur. Websitemizde kesinlikle uzman analizcilerimiz sayesinde çeşitli döviz kurlarında ve yatırım araçlarında doğru ve yüksek oranda fiyat oranlarındaki yükseliş ve alçalışları müşterilerimize bildirerek doğru yatırım yapmalarını sağlamaktayız.

Uzman analizcilerimiz 1993’den bu zamana kadar borsa üzerindeki iniş çıkışları borsaya hangi etkenlerin ve haberlerin yön değiştirmesinde etkili olduğunu araştırarak ve analiz yaparak kullanıcıların %70 oranında doğru yatırım yapmalarını sağlamaktadır.

arrtrade_3

Geçmişte elde ettiğimiz dolar kurunun 2012’den 2020’ye kadar olan oranlarındaki yükseliş ve alçalışlarını kullanıcılarımızla paylaşarak birçok yatırımcımızı memnun etmeyi başardık.

Yaptığımız analiz sonuçları saatlik , günlük , haftalık ve aylık olmak üzere 4 aşamada işlemden geçmektedir bu işlemler sayesinde elde ettiğimiz verileri kullanıcılarımızla paylaşmaktayız.

Sitemizde kullanılan analiz araçlarından yapay zeka programlarının bizlere vermiş olduğu öngörüler ile ve bizim ekibimizin yaptığı analiz sonuçları doğrultusunda sitemizde paylaşılan bilgilerin doğruluk oranı en az %70 doğruluk payına ulaşmaktadır.

DİĞER SAYFALARIMIZ